MÖBLER / Bord / Spelbord 12544460
nr 1254 4460
Spelbord
nyrenässans, Bredd: 90cm. Djup: 45 cm. Höjd: 78cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 maj 2019
kl 18:00:28
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)